perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

sallam në norvegjisht

Fjalë: sallam (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (4): korv, pålegg, pøl, pølse
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze sallam, sallam tona, sallam meaning, sallam kakao, sallam hako, sallam fix, sallam në norvegjisht, korv në shqip
sallam në norvegjisht

Fjalë të ngjashme

ruaj ami djalë apo vajze dua libra