perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shërbim në norvegjisht

Fjalë: shërbim (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (19): pass, andakt, gudstjeneste, ansvar, forpliktelse, gjøremål, kontor, oppgave, plikt, skyldighet, verneplikt, betjening, servering, service, tjeneste, vennetjeneste, serve, servise, stell
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze shërbim, shërbim në norvegjisht, pass në shqip
shërbim në norvegjisht