perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shekull në norvegjisht

Fjalë: shekull (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (5): århundre, sekel, tidsalder, alder, manndom
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze shekull, shekulli xix, shekulli print, shekulli pdf, shekulli online, shekulli madheshtor rtv 21, shekull në norvegjisht, århundre në shqip
shekull në norvegjisht

Fjalë të ngjashme

bimor pump laj inc bllok 5