perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shkel në norvegjisht

Fjalë: shkel (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (6): trampa, tre, bryte, krenke, overtre, rubba
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze shkel, shkel uci, shkel e shko, shekel weight, shekel to pound, shekel to euro, shkel në norvegjisht, trampa në shqip
shkel në norvegjisht

Fjalë të ngjashme

auto pjesë lëng me speca