perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shkoj në norvegjisht

Fjalë: shkoj (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (10): følge, gå, kjøre, resa, åka, bile, dra, fara, fare, reise
Vlerësim:
(2.3/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze shkoj, shkoj vera tut prit, shkoj vera erdhi vjeshta, shkoj rugova ne amerik.mp3, shkoj rugova ne amerik, shkoj rugova namerik, shkoj në norvegjisht, følge në shqip
shkoj në norvegjisht