perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shok në norvegjisht

Fjalë: shok (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (6): kamerat, kollega, venn, felle, ledsage, partner
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze shok, shok sandesh, shok industries, shockwave keeps crashing, shockwave flash has crashed download, shockwave flash has crashed, shok në norvegjisht, kamerat në shqip
shok në norvegjisht

Fjalë të ngjashme

projov caap bori in english antik tv