perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shoqëri në norvegjisht

Fjalë: shoqëri (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (13): offentlig, samfunn, samfunnsliv, forbund, forening, selskap, følge, kameratskap, kompani, lag, omgangskrets, rederi, samvær
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze shoqëri, shoqëri në norvegjisht, offentlig në shqip
shoqëri në norvegjisht