perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shpëtoj në norvegjisht

Fjalë: shpëtoj (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (10): befri, befrielse, fri, frigi, frigjøre, frita, løslate, løsne, lossa, løya
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze shpëtoj, shpëtoj në norvegjisht, befri në shqip
shpëtoj në norvegjisht