perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shpatë në norvegjisht

Fjalë: shpatë (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (3): kårde, sverd, sabel
Vlerësim:
(2.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze shpatë, shpatë në norvegjisht, kårde në shqip
shpatë në norvegjisht