perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

shtet në norvegjisht

Fjalë: shtet (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (23): de, herskap, land, ni, rike, stat, staten, beliggenhet, forfatning, holdning, kår, situasjon, status, sted, stilling, tilstand, beskaffenhet, bestand, betingelse, sinnstilstand, skikk, stand, talje
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze shtet, shteti web, shtet ne shba, shtet ne azi, shtet ne ameriken qendrore, shtet ne afrike, shtet në norvegjisht, de në shqip
shtet në norvegjisht

Fjalë të ngjashme

lojë me barbi