perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

sportiv në norvegjisht

Fjalë: sportiv (numri i letrave: 7)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (4): sport, sportig, sportslig, sportsmann
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze sportiv, sportive calendar, sportiv tas sena 2014, sportiv nieuwerkerk, sportiv malta, sportiv lörrach, sportiv në norvegjisht, sport në shqip
sportiv në norvegjisht

Fjalë të ngjashme

vuajtje per dashuri