perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

suva në norvegjisht

Fjalë: suva (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (2): gips, puss
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze suva, suva weather, suva usta, suva private hospital, suva planina, suva motor inn, suva në norvegjisht, gips në shqip
suva në norvegjisht

Fjalë të ngjashme

lash la futbol24 marr fryme nga ty