perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

tash në norvegjisht

Fjalë: tash (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (2): nå, nu
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze tash, tashoakley, tash tv, tash stanmore, tash sefton, tash ma tash, tash në norvegjisht, nå në shqip
tash në norvegjisht

Fjalë të ngjashme

bëj shaka dritare duralumin