perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

tokë në norvegjisht

Fjalë: tokë (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (24): egn, jordsmonn, land, lande, region, innland, lægder, stat, fastland, kontinent, åker, felt, lende, område, plan, terreng, jordning, årsak, grunn, gulv, jord, jorden, mark, verden
Vlerësim:
(3.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze tokë, tokë për shitje, tokë ne shitje kosovë, tokë ne shitje, tokë e përgjakur, planeti tokë, tokë në norvegjisht, egn në shqip
tokë në norvegjisht