perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

trashëgimi në norvegjisht

Fjalë: trashëgimi (numri i letrave: 10)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (8): arv, følge, fall, minska, nedgang, prisfall, skråning, tilbakegang
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze trashëgimi, trashëgimi në norvegjisht, arv në shqip
trashëgimi në norvegjisht