perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

tringëllin në norvegjisht

Fjalë: tringëllin (numri i letrave: 10)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (12): gjalle, klåinga, klinge, låte, lyde, ringe, tone, kalle, kime, ringa, single, telefonere
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze tringëllin, tringëllin në norvegjisht, gjalle në shqip
tringëllin në norvegjisht

Fjalë të ngjashme

planeti tokë