perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

vagina në norvegjisht

Fjalë: vagina (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (4): hylster, skjede, slire, vagina
Vlerësim:
(3/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze vagina, vagina surgery, vagina smells like fish, vagina smell, vagina pimple, vagina names, vagina në norvegjisht, hylster në shqip
vagina në norvegjisht

Fjalë të ngjashme

shikoj filma shqip antik indonesia