perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

varg në norvegjisht

Fjalë: varg (numri i letrave: 4)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (27): drag, følge, kurs, lopp, rekke, kjede, klave, kø, trikk, fil, kategori, ministær, rad, rang, regjering, serie, styre, sett, vers, yrke, dikt, poem, poesi, ankerkjetting, fjellkjede, kjetting, lenke
Vlerësim:
(4/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze varg, varg vikernes wife, varg vikernes racist, varg vikernes quotes, varg vikernes meme, varg vikernes blog, varg në norvegjisht, drag në shqip
varg në norvegjisht