perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

vdekje në norvegjisht

Fjalë: vdekje (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (5): bane, bortgang, død, dødsfall, frafall
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze vdekje, vdekje tragjike, vdekje ne venecia analize, vdekje ne venecia, vdekje ne transmetim live, vdekje ne fushen e futbollit, vdekje në norvegjisht, bane në shqip
vdekje në norvegjisht