perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

vegël në norvegjisht

Fjalë: vegël (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (6): apparat, instrument, middel, redskap, verktøy, innretning
Vlerësim:
(2.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze vegël, vegël në norvegjisht, apparat në shqip
vegël në norvegjisht