perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

vendos në norvegjisht

Fjalë: vendos (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (9): legge, sette, reise, satsa, stå, stille, anbringe, plassere, installere
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze vendos, vendos xp, vendos media, vendos llp, vendos industrietechnik gmbh, vendos industrietechnik, vendos në norvegjisht, legge në shqip
vendos në norvegjisht