perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

vetëm në norvegjisht

Fjalë: vetëm (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (19): bara, bare, ensom, kun, alene, en, enda, eneste, ett, solo, ugift, unik, samme, selv, eneboer, enslig, ødslig, blott, eksklusiv
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze vetëm, vetëm për të qeshur, vetëm a po m'han raku, vetëm në norvegjisht, bara në shqip
vetëm në norvegjisht