perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

vizitë në norvegjisht

Fjalë: vizitë (numri i letrave: 6)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (11): besøke, besøka, gjeste, oppsøke, besøk, visitt, time, bese, besiktiga, besiktning, sightseeing
Vlerësim:
(2/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze vizitë, vizitë në norvegjisht, besøke në shqip
vizitë në norvegjisht

Fjalë të ngjashme

bri karir fitim krasniqi