perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

vogël në norvegjisht

Fjalë: vogël (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (9): gutt, liten, fin, ørliten, sart, umerkelig, fnaskig, småaktig, ringa
Vlerësim:
(4.5/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze vogël, truri i vogël, sherri i vogël, qinqi i vogël, qingji i vogël, qeni vogël, vogël në norvegjisht, gutt në shqip
vogël në norvegjisht