perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

zbukuroj në norvegjisht

Fjalë: zbukuroj (numri i letrave: 8)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (13): dekorere, dekorert, brodere, avbilde, beskrive, farge, måla, male, stryka, pryda, sira, smykke, orden
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze zbukuroj, zbukuroj në norvegjisht, dekorere në shqip
zbukuroj në norvegjisht