perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

zgjoj në norvegjisht

Fjalë: zgjoj (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (5): purre, vaken, vakna, våkne, vekke
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze zgjoj, zgjoj në norvegjisht, purre në shqip
zgjoj në norvegjisht