perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

zjarr në norvegjisht

Fjalë: zjarr (numri i letrave: 5)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (13): bål, bluss, brann, brasa, eld, flamma, flamme, fyr, ild, lys, lyse, brand, eldsvåde
Vlerësim:
(0/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze zjarr, zjarr po digjem sonte, zjarr ne tirane, zjarr ne shkoder, zjarr ne prishtine, zjarr ne korce, zjarr në norvegjisht, bål në shqip
zjarr në norvegjisht