perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

zor në norvegjisht

Fjalë: zor (numri i letrave: 3)
Fjalë: shqiptar-norvegjeze
Përkthime (11): bekymring, besvær, bry, dilemma, forlegenhet, kluss, plage, plunder, ugagn, uleilighet, umak
Vlerësim:
(1/5)
 
Fjalë të ngjashme: norvegjeze zor, zor sonic, zor shrine circus, zor shrine, zor movie, zor lagaa ke haiya, zor në norvegjisht, bekymring në shqip
zor në norvegjisht

Fjalë të ngjashme

guximtar rushani bohra community