perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: not

Fjalor: anglisht not
Përkthime: crawl, punting, swim, swimming
not në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: plavání
not në çeki »
Fjalor: danez
Përkthime: svømmetur, svømning
not në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: flote, natación
not në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: flottement, nage, natation
not në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: nuoto
not në italisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: плавание
not në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: simning
not në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: плуване
not në bullgarisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: ujumine
not në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: uinti
not në finlandisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: plivanje
not në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: úszás
not në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: plaukimas
not në lituanisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: plávanie
not në sllovakisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: pływanie
not në polonisht »

Fjalë të ngjashme

not doppler, not afraid lyrics, not an ordinary monday, not the wizard of oz, not bad, not fair lyrics, not a bad thing, not a bad thing lyrics, not good enough, not enough items