perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: notoj

Fjalor: anglisht notoj
Përkthime: bathe, float, sail, swim, yacht
notoj në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: plavat, plavit, plout
notoj në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: schwimmen
notoj në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: svømme
notoj në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: correr, flotar, nadar, navegar
notoj në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: flotter, nager, naviguer
notoj në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: galleggiare, navigare, nuotare
notoj në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: flyte, svømme
notoj në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: плавать, проплавать
notoj në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: simma
notoj në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: плувам
notoj në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: плаваць
notoj në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: ujuma
notoj në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: uida
notoj në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: κολυμπώ
notoj në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: plivati
notoj në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: úszik, úszni
notoj në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: plaukti
notoj në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: boiar, flutuar, nadar, obviar
notoj në portugalisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: вести, керувати, плавати, плисти, управте
notoj në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: pływać
notoj në polonisht »