perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: nuse

Fjalor: anglisht nuse
Përkthime: daughter, daughter-in-law
nuse në anglisht »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: schwiegertochter
nuse në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: svigerdatter
nuse në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: nuera
nuse në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: belle-fille, bru
nuse në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: nuora
nuse në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: svigerdatter
nuse në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: невестка, сноха
nuse në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: sonhustru, svärddotter
nuse në suedisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: братавая, нявестка, ятроўка
nuse në bjellorusisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: miniä
nuse në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: νύφη
nuse në greqisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: meny
nuse në hungarisht »
Fjalor: slloven
Përkthime: snaha
nuse në sllovenisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: зовиця, невістка
nuse në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: synowa
nuse në polonisht »

Fjalë të ngjashme

nuse te bukura, nuse lale, nuse 2013, nusepashke, nuse 2014, nuse ne katun, nuse te percjell babai, nuse fshati, nuse ne enderr, nuse lale kafsh