perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: organ

Fjalor: anglisht organ
Përkthime: apparatus, organ
organ në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: aparát, orgán, přístroj, ústrojí, zařízení
organ në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: apparat, gerät, organ, vorrichtung
organ në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: apparat, organ, redskab
organ në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: aparato, órgano
organ në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: appareil, organe
organ në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: apparecchio, organo
organ në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: innretning, organ
organ në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: орган, прибор
organ në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: attiralj, organ
organ në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: орган, прибор
organ në bullgarisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: elund
organ në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: elin, koje, laite, vehje
organ në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: όργανο, συσκευή
organ në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: aparat, organ, uređaj
organ në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: érzékszerv, orgona, szerv
organ në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: aparatas, organas, prietaisas
organ në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: aparato, aparelho, instrumento, máquina, órgão
organ në portugalisht »
Fjalor: rumun
Përkthime: aparat
organ në rumanisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: агентство, агенція, орган, представництво, прибор
organ në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: narząd
organ në polonisht »

Fjalë të ngjashme

organ donation, organ trail, organ systems, organ of corti, organ transplant, organ trail game, organ grinder, organ donation facts, organ trafficking, organ music