perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: pëllëmbë

Fjalor: anglisht pëllëmbë
Përkthime: hand, palm
pëllëmbë në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: dlaň, ruka
pëllëmbë në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: hand, handfläche
pëllëmbë në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: han, hånd
pëllëmbë në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: mano, palma
pëllëmbë në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: avant-main, main, paume
pëllëmbë në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: mano, palma, palmo
pëllëmbë në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: hand, hånd, håndflate
pëllëmbë në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: ладонь, ладошка, рука
pëllëmbë në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: hand
pëllëmbë në suedisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: рука
pëllëmbë në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: peopesa
pëllëmbë në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: koura
pëllëmbë në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: χέρι
pëllëmbë në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: dlan, ruka
pëllëmbë në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: tenyér
pëllëmbë në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: ranka
pëllëmbë në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: mano, mão, palma
pëllëmbë në portugalisht »
Fjalor: slloven
Përkthime: roka
pëllëmbë në sllovenisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: ruka
pëllëmbë në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: рука
pëllëmbë në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: dłoń
pëllëmbë në polonisht »