perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: pëllumb

Fjalor: anglisht pëllumb
Përkthime: dove, pigeon
pëllumb në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: holub, holubice
pëllumb në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: taube
pëllumb në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: due
pëllumb në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: paloma, pichón
pëllumb në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: colombe, pigeon
pëllumb në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: colomba, piccione
pëllumb në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: due, duva
pëllumb në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: голубь
pëllumb në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: duva
pëllumb në suedisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: голуб
pëllumb në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: tuvi
pëllumb në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: kyyhkynen
pëllumb në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: περιστέρι
pëllumb në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: golub, golubica
pëllumb në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: galamb
pëllumb në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: karvelis
pëllumb në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: pomba, pombo
pëllumb në portugalisht »
Fjalor: rumun
Përkthime: porumbel
pëllumb në rumanisht »
Fjalor: slloven
Përkthime: golob
pëllumb në sllovenisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: holub
pëllumb në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: голубка, голуб-провокатор
pëllumb në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: gołąb, inaczej
pëllumb në polonisht »

Fjalë të ngjashme

pëllumb hajdari, pëllumb çabej, pëllumb xhufi, pëllumb karameta, pëllumb hajdari qingji, pëllumb çela, pëllumb çitaku, pëllumb kallaba, pëllumb kulla, pëllumb hajdari qeni