perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: përgjigje

Fjalor: anglisht përgjigje
Përkthime: answer, feedback, plea, rejoinder, replication, reply, response
përgjigje në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: odpověď, replika
përgjigje në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: antwort, beantwortung, bescheid, erwiderung, response
përgjigje në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: besked, fait, svar
përgjigje në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: contesta, contestación, réplica, respuesta
përgjigje në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: réplique, réponse
përgjigje në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: replica, riscontro, risposta
përgjigje në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: beskjed, fasit, svar
përgjigje në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: ответ, отклик
përgjigje në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: besked, replik, svar
përgjigje në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: отговор
përgjigje në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: адказнасць
përgjigje në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: vastus
përgjigje në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: vastaus
përgjigje në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: απάντηση
përgjigje në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: odgovor
përgjigje në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: felelet, válasz
përgjigje në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: atsakymas, kopija, reakcija
përgjigje në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: réplica, resposta
përgjigje në portugalisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: відповідь, заперечення
përgjigje në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: odpowiedź
përgjigje në polonisht »

Fjalë të ngjashme

përgjigje islamofobit fahri xharra, pyetje përgjigje