perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: përsëri

Fjalor: anglisht përsëri
Përkthime: again, afresh, anew
përsëri në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: opět, zase
përsëri në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: wieder, wiederum, zurück, abermals, neu, neuerdings
përsëri në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: atter, igen, om, iglen
përsëri në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: nuevamente
përsëri në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: encore, derechef, nouveau, reboucher, refermer, réoccuper, ressuer
përsëri në frëngjisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: atter, igjen, om, pånytt, åtter
përsëri në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: вновь, снова, опять
përsëri në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: igen, om, ånyo, åter
përsëri në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: пак
përsëri në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: зноў, ізноў, яшчэ
përsëri në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: jälle, uuesti, veel
përsëri në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: jälleen
përsëri në finlandisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: opet, ponovno
përsëri në kroatisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: vėl
përsëri në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: ainda, novamente, reiterar
përsëri në portugalisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: знов, знову
përsëri në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: znów, znowu
përsëri në polonisht »
Fjalor: italian
Përkthime: ancora
përsëri në italisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: ismét, megint, újfent, újra
përsëri në hungarisht »

Fjalë të ngjashme

përsëri në këmbë, përsëri ju