perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: përuroj

Fjalor: anglisht përuroj
Përkthime: inaugurate, open
përuroj në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: odhalit, odkrýt, otevřít, otvírat, zahájit
përuroj në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: eröffnen
përuroj në gjermanisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: estrenar, inaugurar
përuroj në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: inaugurer
përuroj në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: inaugurare
përuroj në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: innvie
përuroj në norvegjisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: avata, vihkiä
përuroj në finlandisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: inaugurar
përuroj në portugalisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: inaugurować, zainaugurować
përuroj në polonisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: открыть
përuroj në rusisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: spustiť
përuroj në sllovakisht »