perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: pështyj

Fjalor: anglisht pështyj
Përkthime: spit
pështyj në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: chrlit, odplivnout, plivat, plivnout, prskat, vyplivnout
pështyj në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: speien, spucken
pështyj në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: spytte
pështyj në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: escupir
pështyj në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: cracher, crachoter
pështyj në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: sputare
pështyj në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: spott, spotta, spytte
pështyj në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: плевать, сплевывать, сплёвывать
pështyj në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: spott, spotta
pështyj në suedisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: sylkeä
pështyj në finlandisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: cuspir, esculpir, salivar
pështyj në portugalisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: pľuvať
pështyj në sllovakisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: pluć, płynąć, spluwać, sprzeczka
pështyj në polonisht »