perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: pa

Fjalor: anglisht pa
Përkthime: lilac, sans, without, beige
pa në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: bez, lila, šeřík, šeříkový, béžový
pa në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: flieder, holunder, beige
pa në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: syren, syren-slægten, beige
pa në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: lila, ocioso, sin, beige
pa në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: lilas, sans, surdité, sureau, beige
pa në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: lillà, sambuco, senza
pa në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: syren, syrin, uten, beige
pa në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: без, сирень, бежевый
pa në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: fläder, syren, utan
pa në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: без
pa në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: без, бяз
pa në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: ilma, sirel
pa në estonisht »
Fjalor: grek
Përkthime: χωρίς, μπεζ
pa në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: bez
pa në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: bodza, orgona, bézs
pa në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: alyva
pa në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: menos, sem, sino
pa në portugalisht »
Fjalor: rumun
Përkthime: bej
pa në rumanisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: без
pa në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: bez
pa në polonisht »

Fjalë të ngjashme

pa titull, pa fokus, pa gjum, pa ty so ka rrihet, pa titull teksti, pa gapps, pa jete flori, pa ty ismail kadare analize, pa familje, pa titull gete