perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: pallat

Fjalor: anglisht pallat
Përkthime: chateau, court, mansion, palace
pallat në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: palác, zámek
pallat në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: palais, palast, schloss
pallat në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: palads, slot
pallat në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: hotel, palacio
pallat në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: archevêché, château, évêché, hôtel, palais, sérail
pallat në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: castello, palazzo, reggia
pallat në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: palass, palts, slott
pallat në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: дворец, терем, чертог
pallat në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: palats, slott
pallat në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: двор, дворец
pallat në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: дварэц, палац
pallat në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: palee
pallat në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: palatsi
pallat në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: ανάκτορο
pallat në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: dvorac, palača
pallat në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: kastély, palota
pallat në hungarisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: hotel, palácio
pallat në portugalisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: palác, horieť
pallat në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: маєток, особняк, палац, чертог
pallat në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: pałac
pallat në polonisht »

Fjalë të ngjashme

pallet furniture, palate taste, palate mouth, palat meri jaan, pallet projects, palate expander, pallet jack, pallet garden, pallet ideas, pallet house