perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: pambuk

Fjalor: anglisht pambuk
Përkthime: cotton, cotton-wool, wad, wadding
pambuk në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: bavlna, bavlník, vata
pambuk në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: baumwolle, baumwollen, watte
pambuk në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: bomuld, garn, vat
pambuk në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: algodón, guata
pambuk në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: coton, fulmicoton, cotonnade, cotonnier, ouate
pambuk në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: cotone, bambagia, ovatta
pambuk në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: bomull, garn, vadd, vatt
pambuk në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: хлопки, хлопок, хлопчатник, хлопковый, хлопчатобумажный
pambuk në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: bomull, garn, vadd
pambuk në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: памук
pambuk në bullgarisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: пляскач
pambuk në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: puuvill
pambuk në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: pumpuli, puuvilla
pambuk në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: βαμβακερός, βαμβάκι
pambuk në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: pamuk
pambuk në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: gyapot, pamut, pamutszövet, vatta
pambuk në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: medvilnė
pambuk në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: algodão
pambuk në portugalisht »
Fjalor: slloven
Përkthime: bombaž
pambuk në sllovenisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: бавовна, бавовну, бавовняний, ляпати, нитка, плескати, поплескати, поплескування, удар, вата
pambuk në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: bawełna, bawełniany, wata
pambuk në polonisht »

Fjalë të ngjashme

pambuk sheqeri, pamukkale, pambuk somboon, pamuk prenses izle, pamuk prenses, pamuk prenses oyunları, pambuk ne demek, pambuk bandcamp, orhan pamuk, zeynep pamuk