perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: pantallona

Fjalor: anglisht pantallona
Përkthime: breeches, jodhpurs, pants, trouser, trousers
pantallona në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: kalhotky, kalhoty, trenýrky
pantallona në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: beinkleid, hose, hosen
pantallona në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: bukser
pantallona në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: calzas, calzón, pantalón
pantallona në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: braies, culotte, pantalon
pantallona në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: calzoni, mutande, mutandine, pantaloni
pantallona në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: benklær, bukse, bukser, nikkers
pantallona në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: брюки
pantallona në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: byxor
pantallona në suedisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: штаны
pantallona në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: püksid
pantallona në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: housut
pantallona në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: παντελόνι
pantallona në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: hlače
pantallona në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: nadrág
pantallona në hungarisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: calças
pantallona në portugalisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: nohavice
pantallona në sllovakisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: брюки, штани
pantallona në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: spodnie
pantallona në polonisht »

Fjalë të ngjashme

pantallona ushtarake, pantallona per femra 2013, pantallona per femije, pantallona per femra facebook, pantallona per femra, pantallona per meshkuj, pantallona te shkurtra, pantallona per djem