perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: panxhar

Fjalor: anglisht panxhar
Përkthime: beet, beetroot, turnip
panxhar në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: řepa
panxhar në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: beete, rübe, runkelrübe
panxhar në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: roe
panxhar në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: remolacha
panxhar në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: betterave, poirée
panxhar në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: barbabietola
panxhar në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: bete, rødbete, roe
panxhar në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: бурак, свекла, свёкла
panxhar në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: rödbete
panxhar në suedisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: берасцянка, бурак
panxhar në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: peet
panxhar në estonisht »
Fjalor: grek
Përkthime: τεύτλο
panxhar në greqisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: cékla, répa
panxhar në hungarisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: beterraba
panxhar në portugalisht »
Fjalor: rumun
Përkthime: sfeclă
panxhar në rumanisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: буряк, каштановий, темно-бордовий
panxhar në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: burak
panxhar në polonisht »

Fjalë të ngjashme

panxhar i kuq, panxhar sheqeri, panxhar karrote molle, panxhar i kuq sallate, panxhar i bardhe, panxhar in english, panxhar sheqeri i kuq, panxhar sheqeri wikipedia, panxhari kuq turshi, panxhar turshi