perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: papagall

Fjalor: anglisht papagall
Përkthime: copycat, parrot, peer
papagall në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: papoušek
papagall në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: papagei, sittich
papagall në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: papegøje
papagall në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: cotorra, loro, papagayo
papagall në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: jacquet, jacquot, kakatoès, papegai, perroquet, perruche
papagall në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: pappagallo
papagall në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: papegøye
papagall në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: попугай
papagall në rusisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: папугай
papagall në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: papagoi
papagall në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: papukaija
papagall në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: παπαγάλος
papagall në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: papagaj, papiga
papagall në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: papagáj
papagall në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: papūga
papagall në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: papagaio
papagall në portugalisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: папуга
papagall në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: papuga
papagall në polonisht »

Fjalë të ngjashme

papagall qe flet, papagall ne shitje, papagall games, papagall anglisht, papagallos attleboro, papagaj tigrica, papagal nimfa, peshku papagall, she's papagall, nume papagali