perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: patë

Fjalor: anglisht patë
Përkthime: geese, goose
patë në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: husa
patë në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: gans
patë në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: gås
patë në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: ánsar, ganso, oca
patë në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: oie
patë në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: oca
patë në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: gås
patë në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: гусь
patë në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: gås
patë në suedisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: гусак, гусь
patë në bjellorusisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: hanhi
patë në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: χήνα
patë në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: guska
patë në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: lúd
patë në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: žąsis
patë në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: ganso, oca, pateta, usar
patë në portugalisht »
Fjalor: slloven
Përkthime: gos
patë në sllovenisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: гусак, гуси, гуска, гуся
patë në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: gęś
patë në polonisht »

Fjalë të ngjashme

patë de frango, patë de ricota, patë de alho, patë de sardinha, patë de azeitona, patë atum