perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: patriot

Fjalor: anglisht patriot
Përkthime: fervent, patriot
patriot në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: vlastenec
patriot në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: patriot
patriot në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: patriot
patriot në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: patriota
patriot në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: patriote
patriot në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: patriota
patriot në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: patriot
patriot në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: патриот
patriot në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: patriot
patriot në suedisht »
Fjalor: bullgare
Përkthime: патриот
patriot në bullgarisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: patrioot
patriot në estonisht »
Fjalor: grek
Përkthime: πατριώτης
patriot në greqisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: hazafi
patriot në hungarisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: patriota
patriot në portugalisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: patriot
patriot në sllovakisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: patriota
patriot në polonisht »

Fjalë të ngjashme

patriot act, patriot shqiptar, patriot ledger, patriot games, patriot place, patriot web, patriot league, patriot center, patriot cinemas, patriot high school