perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: pelë

Fjalor: anglisht pelë
Përkthime: mare
pelë në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: kobyla
pelë në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: stute
pelë në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: hoppe
pelë në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: yegua
pelë në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: cavale, jument
pelë në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: giumenta
pelë në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: hoppe, merr, sto
pelë në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: кобыла
pelë në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: sto
pelë në suedisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: кабыла
pelë në bjellorusisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: tamma
pelë në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: φοράδα
pelë në greqisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: kanca
pelë në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: kumelė
pelë në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: jaca
pelë në portugalisht »
Fjalor: slloven
Përkthime: kobila
pelë në sllovenisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: кобила
pelë në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: klacz
pelë në polonisht »