perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: peshk

Fjalor: anglisht peshk
Përkthime: fish, fishy
peshk në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: ryba
peshk në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: fisch
peshk në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: fisk
peshk në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: pescado, pez
peshk në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: omble, ombre, poisson, piscine, poissonnerie, poissonneux, vivier
peshk në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: pesce
peshk në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: fisk
peshk në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: рыба, рыбный
peshk në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: fisk
peshk në suedisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: рыба, рыбны
peshk në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: kala
peshk në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: kala, kalaisa
peshk në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: ψάρι
peshk në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: riba, ribe
peshk në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: hal, halak, halas
peshk në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: žuvis
peshk në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: peixe, pescado, pez
peshk në portugalisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: риба, рибалити, рибний
peshk në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: ryba, rybny
peshk në polonisht »

Fjalë të ngjashme

peshk me perime, peshk ne enderr, peshk i skuqur, peshk koce ne furre, peshk vlora, peshk koce, peshk gjuhez, peshk me patate ne furre, peshk qefull, peshk i marinuar