perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: peshqir

Fjalor: anglisht peshqir
Përkthime: towel
peshqir në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: osuška, ručník, utěrka
peshqir në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: handtuch
peshqir në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: håndklæde
peshqir në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: toalla
peshqir në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: essuie-main, serviette, touaille
peshqir në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: asciugamano, asciugatoio
peshqir në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: handduk, håndkle
peshqir në norvegjisht »
Fjalor: rusisht
Përkthime: полотенце
peshqir në rusisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: handduk
peshqir në suedisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: ручнік
peshqir në bjellorusisht »
Fjalor: estonez
Përkthime: rätik
peshqir në estonisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: pyyhe
peshqir në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: πετσέτα
peshqir në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: ručnik
peshqir në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: törülköző
peshqir në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: rankšluostis
peshqir në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: toalha
peshqir në portugalisht »
Fjalor: sllovake
Përkthime: uterák
peshqir në sllovakisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: ręcznik
peshqir në polonisht »