perkthe.org

Mënyrë e thjeshtë për të përkthyer fjalë.

Shumë fjalorë dhe një bazë të dhënash shumë të madh të fjalëve.

Lista e përkthimeve: pi

Fjalor: anglisht pi
Përkthime: drink, tope
pi në anglisht »
Fjalor: çeke
Përkthime: pít, pití, připít
pi në çeki »
Fjalor: gjermanisht
Përkthime: saufen, trinken
pi në gjermanisht »
Fjalor: danez
Përkthime: drikke
pi në danisht »
Fjalor: spanjisht
Përkthime: beber, sorber, tomar
pi në spanjisht »
Fjalor: frëngjisht
Përkthime: flûter, pinter
pi në frëngjisht »
Fjalor: italian
Përkthime: bere
pi në italisht »
Fjalor: norvegjeze
Përkthime: drikke
pi në norvegjisht »
Fjalor: suedez
Përkthime: dricka, supa
pi në suedisht »
Fjalor: bjellorusisht
Përkthime: пiць, піць
pi në bjellorusisht »
Fjalor: finlandez
Përkthime: imeä, juoda, juominen
pi në finlandisht »
Fjalor: grek
Përkthime: πίνω
pi në greqisht »
Fjalor: kroat
Përkthime: piti
pi në kroatisht »
Fjalor: hungarez
Përkthime: inni
pi në hungarisht »
Fjalor: lituanez
Përkthime: gerti
pi në lituanisht »
Fjalor: portugalisht
Përkthime: beber, ingerir, libar, souber, tomar
pi në portugalisht »
Fjalor: rumun
Përkthime: bea
pi në rumanisht »
Fjalor: ukrainas
Përkthime: пити, проїжте
pi në ukrainisht »
Fjalor: polonisht
Përkthime: pić
pi në polonisht »

Fjalë të ngjashme

3.14159265, pi number, pizap, pi symbol, pi movie, pi raki, pi greco, pi day, pi day activities, pi beta phi, pi kappa phi